OFERTA PRACY

STANOWISKO PRAWNIKA

Kancelaria Adwokacka w Warszawie i Tarnowie poszukuje na stanowisko prawnika – aplikanta adwokackiego/radcowskiego I, II lub III roku z możliwością zastępstwa procesowego w Sądzie.

Osoba na stanowisku prawnika / aplikanta będzie wspierała realizację projektów kancelarii.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i opiniowanie umów oraz innych aktów prawnych
  • tworzenie analiz prawnych
  • obsługa prawna klientów kancelarii
  • reprezentacja klientów przed urzędami oraz w postępowaniach sądowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kwalifikacje i umiejętności:

  • aplikant adwokacki/radcowski ewentualnie absolwent prawa
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami
  • inicjatywa i szczere zaangażowanie w powierzone zadania
  • znajomość języka angielskiego

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@kancelaria-prawna.info.pl lub wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Upuść pliki tutaj lub